Kurumsal
Bizi Yakından Tanıyın!
Çözümkale Pano
Elektrik Otomasyon Çözümkale Pano
Elektrik Otomasyon

Çözümkale Pano Mart 2020 yılında Çanakkale merkezli olarak üç elektrik mühendisi tarafından kurulmuştur. Kurulduğu yıldan itibaren kalitesini ve müşteri portföyünü geliştirmeyi hedefleyen Çözümkale Pano Ar-ge çalışmaları ve kalite standartları doğrultusunda ilerlemeye devam etmektedir. Fabrika, 1000 m²  kapalı ve 1000 m²  açık alanı ile pano imalatı,montajı ve otomasyon çalışmalarını sürdürmektedir. Çözümkale Pano Aralık 2022 tarihinde “ISO 9001:2015 TS EN 62208:2014 ve CE”belgelerini alarak bir hedefini daha hayata geçirmiştir. Sektörün öncü firmalarından biri olma yolundaki bir diğer adımı ise ihracat çalışmaları ile atmış bulunmaktadır. Müşteri memnuniyeti ve kaliteli üretim bilinci ile yoluna devam eden Çözümkale Pano, başta Çanakkale geneli,Güney marmara ve Trakya olmak üzere Türkiye genelinde çalışmalarını sürdürmektedir.

Çözümkale Pano
Elektrik Otomasyon
  • Çözümkale Pano
Elektrik Otomasyon
  • Çözümkale Pano
Elektrik Otomasyon
  • Çözümkale Pano
Elektrik Otomasyon
Çözümkale Pano
Elektrik Otomasyon
Kaliteli Üretim
Kaliteli Üretim
Kaliteli üretim her işletmenin en önemli hedeflerinden biridir. Müşteri memnuniyetini artırır, ürün güvenilirliğini sağlar, maliyetleri düşür, firma itibarını yükseltir.
Müşteri Memnuniyeti
Müşteri Memnuniyeti
Müşteri memnuniyeti işletmeler için hayati önem taşır. Müşteri memnuniyetini artırmak için iyi iletişim, kaliteli ürün ve hizmetler sunmak gerekir.
Misyon
Misyon

Çözümkale pano olarak misyonumuz;

Güvenilir,etkili ve güvenli bir şekilde elektrik dağıtımını sağlayacak tesislerin ve sistemlerin enerji ihtiyaçlarını karşılamaktır.Aynı zamanda çevreye duyarlılık,enerji verimliliği ve teknolojik yenilikleri destekleyerek sürdürülebilir enerji çözümleri sunmayı hedeflemektedir.

Vizyon
Vizyon

Çözümkale pano olarak vizyonumuz;

Teknoloji ve mühendislik alanında lider bir firma olarak,dünya çapında enerji dağıtımının güvenli,akıllı ve sürdürülebilir bir şekilde yönetilmesine katkı sağlamak.Müşterilerimize özelleştirilmiş çözümler sunarak enerji verimliliğini artırmak,güvenliği sağlamak ve gelecek nesiller için daha iyi bir dünya oluşturmak,sürekli yenilik ve geliştirme yapmaktır.